Jóga obchod Yoga Víla Jóga obchod Yoga Víla
Oblečení a doplňky na jógu
Podložky na jógu, trička a mikiny, kalhoty a tepláky na jógu
Oblečení a doplňky na jógu
Měna:   EUR  USD 
Košík: 0 Kč

jóga - malované podložky od 300 Kč, oblečení na jógu od 345 Kč

Milí zákazníci, milí jogíni,

podložky na jógu Vám nyní nabízíme už od 300 Kč. Naše podložky zdobí originální motivy, každá má středovou linku pro správné umístění nohou ve stojných pozicích. Obrázky a více informací najdete na www.yogavila.com

Nepřehlédněte ani výprodejové ceny oblečení a obuvi. Máme nové fantastické žabky za 320 Kč ve velikostech 36 až 43, ve kterých prochodíte léto. Navíc jsou ekologické, až se s nima rozloučíte, jednoduše je zkompostujete :-)

Další novinkou jsou vlající dlouhá motýlí trička na jógu od 490 Kč. Doplněná je kolekce legín s čakrani a levandulové trikoty v nejrůznějších odstínech. Pánská trička na jógu máme nyní za 390 Kč.

A na závěr ještě jeden tip. Vzniká krásný nový projekt MOJE JÓGA. On-line tak budete moci cvičit jógu odkudkoliv a kdykoliv, nebo si užívat relaxačních a meditačních technik bez ohledu na časové možnosti, věk, nebo otevírací dobu Vašeho studia či jiná omezení. MOJE JÓGA je nový webový server online jógových lekcí všechnáročností a jógových stylů, do kterého se zapojí zásadní česká jógová studia /v Praze např.studio Karmayoga, Omyogastudio či Yogame / a řada zkušených jógových lektorů působících v Čechách. K realizaci svého druhu jedinečného projektu však zatím chybí finance. Na české platformě pro crowdfunding Katalyzátor (www.katalyzator.cz) se o vznik projektu může zasadit každý, kdo chce cvičit, a získat přitomi stylové odměny. MOJE JÓGA rozhodně stojí za podporu!

Ať jsou šťastny všechny bytosti!

Namasté

Zuzana Bergerová Yogavila

P.S.: Děkuji Vám všem milým, kteří trpělivě přeposíláte yogavílí nabídky dál a dál........ díky!!!

(c) 2008 - 2021 Jóga obchod Yoga Víla | Webdesign MHServis.cz