Jóga obchod Yoga Víla Jóga obchod Yoga Víla
Oblečení a doplňky na jógu
Podložky na jógu, trička a mikiny, kalhoty a tepláky na jógu
Oblečení a doplňky na jógu
Měna:   EUR  USD 
Košík: 0 Kč

4 volná místa - Hormonální jóga Praha (26-27 listopadu) - 1490 Kč

Srdečně Vás zvu na seminář Hormonální jógové terapie 26. -27. listopadu v Praze na Dobešce. Pravidelné cvičení hormonální jógy odstraňuje potíže způsobené nízkou hladinou hormonů. Velmi rychle tak získáte zpět fyzickou i psychickou pohodu a to i když dosud nemáte s jógou žádné zkušenosti.

Pravidelná praxe (přibližně 30 minut) Vám dá obrovský klid, zdraví, sílu a nadhled, které se s přicházející zimou budou určitě hodit.

Cena semináře za oba dva dny je vždy 1.490 Kč, platí se na místě, rezervace předem je nutná. Prosím nepřehlédněte přiložený leták s podrobnými informacemi k semináři.

Těším se na Vás!

Zuzana Bergerová Yogavila

608507303

zuzana@yogavila.com

Proč cvičit Hormonální jógu?

Hormonální jóga přirozeně odstraňuje potíže způsobené nízkou hladinou hormonů premenstruační syndrom, symptomy přechodu, návaly, nespavost, emocionální nestabilitu, nepravidelnosti menstruace, pocity stresu, paniky, deprese a nerozhodnosti, snížení paměti, cysty na vaječnících (PCO), neplodnost, předčasný přechod, suchou pleť, vypadávání vlasů a lámavé nehty aj. Po čtyřech měsících pravidelného cvičení vzrůstá hladina estrogenu u žen v průměru o 254%!

Co se na semináři Hormonální jógy naučím?

Naučíte se s jistotou provést všechny cviky a správně v nich dýchat. Naučíte se také jednoduché relaxační techniky. Na semináři dostanete plánek jednotlivých pozic.

Jak cvičit Hormonální jógu?

Cvičte doma alespoň 5x týdně. Až se systém naučíte, cvičení Vám nezabere déle než 35 minut, někdy i méně. Ke cvičení nepotřebujete žádné speciální pomůcky. I nadále se můžete věnovat všem aktivitám (józe, sportu atd.), jak jste byla zvyklá, uvidíte, že Vám půjdou ještě lépe.

Co je Hormonální jóga?

Je to jednoduchá sestava 21 cviků + dech = vše, co potřebujete. Velmi účinné, jednoduché a lehce proveditelné pro většinu žen. Předchozí znalost jógových technik není zapotřebí. Metoda HJ je ucelená, i pro začátečníky velmi příjemná a doslova „návyková“ v dobrém slova smyslu. Spojuje energetizující cviky dynamické jógy se specifickým dechovým cvičením – pranajámou, tibetskými technikami práce s energií a bandhami. Tato terapie jógou přímo působí na hypofýzu, štítnou žlázu, nadledvinky a vaječníky a tím je stimuluje k vyšší produkci ženských hormonů. A vysoká hormonální hladina znamená cítit se mladší. A nejen to, mohou se odstranit anebo zmírnit poruchy spánku, návaly horka, deprese a emoční nestabilita.


Ke stažení

(c) 2008 - 2021 Jóga obchod Yoga Víla | Webdesign MHServis.cz