Jóga obchod Yoga Víla Jóga obchod Yoga Víla
Oblečení a doplňky na jógu
Podložky na jógu, trička a mikiny, kalhoty a tepláky na jógu
Oblečení a doplňky na jógu
Měna:   EUR  USD 
Košík: 0 Kč

moje jóga

Milí jogíni,

nepřehlédněte prosím nově vznikající úžasný projekt "MOJE JÓGA".  MOJE JÓGA je nový webový server online jógových lekcí všech náročností a jógových stylů, do kterého se zapojí zásadní česká jógová studia /v Praze např. studio Karmayoga, Omyogastudio či Yogame / a řada zkušených jógových lektorů působících v Čechách. On-line tak budete moci cvičit jógu odkudkoliv a kdykoliv, nebo si užívat relaxačních a meditačních technik bez ohledu na časové možnosti, věk, nebo otevírací dobu Vašeho studia či jiná omezení.

K realizaci svého druhu jedinečného projektu však zatím chybí finance. Na české platformě pro crowdfunding Katalyzátor (www.katalyzator.cz) se o vznik projektu může zasadit každý, kdo chce cvičit, a získat přitom i stylové odměny. MOJE JÓGA rozhodně stojí za podporu!  Podpořte ji na www.katalyzátor.cz, zbývá už jen 27 dnů!

Můžete přispět třeba jen 100 Kč. Za příspěvek 150 Kč už získáváte zdarma hodinu jógy. Naše kreativní dílna s podložkami a oblečením na jógu www.yogavila.com podpořila projekt MOJE JÓGA částkou 1000 Kč.

Stejně jako každé dítko potřebuje pomoc, tak i toto krásné jógové mimino, ze kterého se může těšit každý kdo má rád jógu, potřebuje teď na začátku své cesty popostrčit. A jak říkají má tři dítka: "To máme dnes krásně, pošleme tu krásu dál...", tedy něco dobrého uděláme, udělejte dnes dobrý skutek a přispějte projektu MOJE JÓGA

Děkuji!

Ať jsou šťastny všechny bytosti :-)

Namasté

Zuzana Bergerová Yogavila


(c) 2008 - 2021 Jóga obchod Yoga Víla | Webdesign MHServis.cz