Jóga obchod Yoga Víla Jóga obchod Yoga Víla
Oblečení a doplňky na jógu
Podložky na jógu, trička a mikiny, kalhoty a tepláky na jógu
Oblečení a doplňky na jógu
Měna:   EUR  USD 
Košík: 0 Kč

Krásná reference - maminka 4 dětí a její pravidelné praxe....

Kód zboží: 0

Kategorie: HORMONÁLNÍ JÓGA

Cena: 0 Kč

Hormonální jóga se Zuzkou

Do víkendového kurzu hormonální jógy jsem šla s tím, že se chci především odreagovat a užít si víkend pro sebe. Vůbec jsem nepočítala s tím, že bych se cvičení věnovala i po jeho skončení. Po prvním dnu byly moje pocity ze cvičení dost rozpačité, navíc přišla řada obav a tou hlavní bylo: „Jak si se 4 malými dětmi najdu 4x týdně 30 min v kuse? A jsem připravena na všechny ty změny v životě, o kterých Zuzka na kurzu mluvila?

Druhý den ráno jsem se rozhodla, že budu se cvičením pokračovat i nadále, ale chtěla jsem začátek odsunout až na „někdy“. Odpoledne už jsem věděla, že chci začít hned.

Momentálně jsem na konci prvního čtyřměsíčního cyklu terapie. Nebylo to vždy jednoduché, ale výsledek naprosto předčil veškerá moje očekávání:

První dva týdny se mi dařilo cvičit bez dětí. Poté se do mé praxe začaly děti zapojovat. Zpočátku to ve mně vyvolávalo vztek, že mě ruší, a byla jsem podrážděná. Během několika dní jsme to ale společně vyladili a dnes naprostou většinu praxí provádím s většinou dětí a je to pro nás příjemný společně strávený čas plný intimity a hlubokého souznění. Zhruba jednou za měsíc mi vyjde čas zacvičit si o samotě a tehdy si užívám zas jinou dimenzi cvičení.

První dva týdny se nesly i v duchu celkové euforie, ale pak přišel propad se zhoršením ve všech rovinách: zhoršila se mi pleť, začaly se mi mastit vlasy, začala jsem víc křičet, začala jsem řešit spoustu věcí, o kterých jsem myslela, že je mám dávno vyřešené. Ale na pozadí toho všeho jsem vnímala, jak se mé tělo čistí a všechny tyto projevy jsou jakoby na povrchu, a uvnitř jsem cítila hluboký klid, štěstí, čistotu a krásu. Stejně tak se pročišťovaly i moje vztahy.

Cvičení také ohromně prohloubilo mou intuici a začala jsem být vnímavější sama k sobě i ke svému okolí. Získala jsem nadhled a naučila se mnohem efektivněji využívat čas a mám dojem, že toho teď stíhám mnohem víc a ve větším klidu. Čas od času, specielně v některých fázích svého cyklu, ještě vyletím, ale celkově cítím vnitřní mír a velmi často se přistihnu v jakémsi meditativním stavu uprostřed té džungle, která u nás často panuje :)

Na každou svou praxi se moc těším a jsem rozhodnuta ve cvičení pokračovat i nadále.

Katka Marešová


Tyto výrobky by Vás také mohly zajímat

Reference na seminář, výuku

Reference na seminář, výuku

Milá Zuzko, celý seminář se mi moc líbil. Vše hezky vysvětlujete, Vaše barva hlasu je moc příjemná a i počet lidí mi vyhovoval (nejsem příznivec davových akcí ). A Vaše podklady pro cvičení jsou bezchybné. Protože jsem měla srovnání s jinou výukou, tak mi rozhodně...

0 Kč

Dostupnost: Poptávka

Reference na cvičení Hormonální jógové terapie

Reference na cvičení Hormonální jógové terapie

Musím říct, že hormonálka je fakt super! První týden jsem dělala jenom rozcvičku a pak už jsem najela na celou sestavu. Snažím se cvičit pravidelně třikrát týdně. Teď jsem ale třeba byla týden ve Washingtonu a cvičila jsem každý den. Změny zásadní. Absolutně...

0 Kč

Dostupnost: Poptávka

Reference na cvičení a seminář od učitelky jógy...

Reference na cvičení a seminář od učitelky jógy...

Moc Ti děkuji za všechny ty vyčerpávající informace k hormonální józe!Ten víkend byl supr,dlouho jsem tak kvalitní seminar neviděla,opravdu! Jinak úžasný nápad s audionahrávkou a skriptama,že...

0 Kč

Dostupnost: Poptávka

(c) 2008 - 2020 Jóga obchod Yoga Víla | Webdesign MHServis.cz