Jóga obchod Yoga Víla Jóga obchod Yoga Víla
Oblečení a doplňky na jógu
Podložky na jógu, trička a mikiny, kalhoty a tepláky na jógu
Oblečení a doplňky na jógu
Měna:   EUR  USD 
Košík: 0 Kč

Hippie pirátský výprodej na yogavila.com! Trikoty od 950 Kč!

Vážení zákazníci, milí jogíni,

není se čeho bát, čeká Vás pouze pirátský ostrov plný pokladů a slev. Malované a batikované trikoty jen za 950 Kč, kalhoty a tepláky na jógu za 660 Kč a pirátské a hippie polštáře na meditaci od 690 Kč. Polštáře jsou skvělé i na běžné sezení, pro děti do pokojíčků, na zahradu, kamkoliv. Přivítejte jaro s veselým kouskem od yogavila.com! Při objednávce nad 2000 Kč je poštovné a balné zdarma. Tato akce trvá až do čarodějnic (30. 4. 2012 :-)

V dubnu začínám se čtvrteční jógou v zámeckém parku v Kunraticích. Cvičí se podle počasí od 18.00 do 19.30, jóga je zdarma, děti ani pejskové nevadí :-) Sledujte www.yogavila.com,  sekce "Cvičení jógy", nebo mi pošlete e-mail, sms. Před každou hodinou si dáme vědět. Moc se na všechny těším!

A ještě jedna pozvánka, máme poslední místa na jógu na Istrii. Cvičíme v pohodovém kempíku v chorvatské Kanegře. Pokud nemáte plány na poslední červnový, nebo první prázdninový červencový týden (23. 6.-30. 6., 30. 6.-7. 7.), pojeďte si s námi zacvičit, zalenošit si u moře...:-) Cena za bungalov pro 3 osoby je 9 450 Kč za týden. Více informací a fotky najdete na http://www.obchod-joga.cz/joga-istrie/.

Krásné, pohodové a čisté JARO!

Ať jsou šťastny všechny bytosti.

Namasté (to co je stejné ve mě a to co je stejné v Tobě, tomu já se klaním :-)

Zuzana Yogavila

P.S.: Děkuji Vám všem milým, kteří trpělivě přeposíláte yogavílí nabídky dál a dál........ díky!!!


(c) 2008 - 2021 Jóga obchod Yoga Víla | Webdesign MHServis.cz