Jóga obchod Yoga Víla Jóga obchod Yoga Víla
Oblečení a doplňky na jógu
Podložky na jógu, trička a mikiny, kalhoty a tepláky na jógu
Oblečení a doplňky na jógu
Měna:   EUR  USD 
Košík: 0 Kč

Dárkový kupón - Hormonální jógová terapie

Kód zboží: 0

Kategorie: Doplňky na jógu, HORMONÁLNÍ JÓGA

Cena: 1.490 Kč

Počet kusů:

Hormonální jógová terapie je velmi rychle účinná půlhodinka jógy pro ženy (i jógou dosud nepolíbené).

Volné termíny seminářů najdete na www.yogavila.com. Místo si rezervujte e-mailem zuzana@yogavila.com, nebo telefonicky: 608507303.

Kupón není časově omezený, na seminář se můžete přihlásit kdykoliv se Vám to bude hodit a bude volné místo.

Proč cvičit Hormonální jógu?

Hormonální jóga přirozeně odstraňuje potíže způsobené nízkou hladinou hormonů - premenstruační syndrom, symptomy přechodu, návaly, nespavost, emocionální nestabilitu, nepravidelnosti menstruace, bolestivé menstruace, pocity stresu, paniky, deprese a nerozhodnosti, snížení paměti, cysty na vaječnících, neplodnost, předčasný přechod, suchou pleť, vypadávání vlasů a lámavé nehty aj. Po čtyřech měsících pravidelného cvičení vzrůstá hormonální hladina u žen v průměru o 254%! Bez léků, bez bylin, jen díky pravidelné praxi. Ženy jsou přirozeně spokojené, krásné a v pohodě. Často objeví ztracenou rovnováhu, často se pouští do věcí oddalovaných, často si užívají jen to, že jsou a je jim dobře.

Jak cvičit Hormonální jógu?

Cvičte doma, nebo kdekoli jinde, alespoň 3x, ideálně 4x týdně. Až se systém naučíte, cvičení Vám nezabere déle než 35 minut, někdy i méně. Ke cvičení nepotřebujete žádné speciální pomůcky. I nadále se věnujte všem aktivitám (józe, sportu atd.), jak jste byla zvyklá, uvidíte, že Vám půjdou ještě lépe.


Tyto výrobky by Vás také mohly zajímat

podložka + taška = 990 Kč

podložka + taška = 990 Kč

Do poznámky v objednávkovém formuláři prosím zadejte kód podložky a kód tašky, které jste si vybrali. Nebo napište slovy. Modrá podložka s mandalou - kód 9 Modrá podložka s Krišnou - kód 1 Modrá podložka s lotosem - kód 3 Béžová podložka s lotosem - kód 4...

990 Kč
(c) 2008 - 2021 Jóga obchod Yoga Víla | Webdesign MHServis.cz